CSTUG
Členství v CSTUGu

Získání
členství

Rozhodli jste se stát se členem sdružení? V tom případě musíte podat přihlášku a poté zaplatit členský příspěvek, jak je uvedeno níže.

Váháte, zda se máte stát členem sdružení? Přečtěte si, jaké výhody tím získáte. Prostudujte si také stanovy sdružení.


Změny
v registračním záznamu

Členové sdružení mohou provádět změny ve svém registračním záznamu prostřednictvím tohoto rozhraní. V případě problémů s uvedenou šifrovanou verzí rozhraní, která je upřednostňována, lze rovněž využít verzi bez šifrování.


Příspěvky

Jednou z povinností členů sdružení je platit členské příspěvky. Stávající členové mají povinnost zaplatit členský příspěvek do 30. června příslušného roku. Zájemce o členství po podání přihlášky zaplatí členský příspěvek za aktuální rok v plné výši bez ohledu na to, zda se do sdružení hlásí na začátku nebo na konci roku; získá tím nárok na celý ročník Zpravodaje a ostatní materiály (např. CD/DVD s distribucí TeXu), které vyplývají ze členství v daném roce.

 
  - výše

Výše členských příspěvků pro rok 2013:

  • řádný člen: 300,-- Kč nebo 12,-- eur
  • student nebo důchodce: 200,-- Kč nebo 8,-- eur
  • kolektivní člen: 2000,-- Kč nebo 80,-- eur
  • základní nebo střední škola: 650,-- Kč
 
  - platba

Nejlepším způsobem je platba převodem z účtu na účet, tedy z Vašeho účtu v kterékoli bance na účet CSTUGu, FIO banka, 2400058972/2010. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, které najdete v databázi. Platební údaje jsou též jednou měsíčně (22. den v měsíci) posílány elektronickou poštou.

 
  - Slovensko

Slovenští členové provedou platbu z účtu vedeného v EUR na účet 2700058974/8330. Jedná se o vnitrostátní platbu

 

CSTUG
Poslední změna: 10. 5. 2013. Připomínky na: www-admin@cstug.cz. (c) 1996-2013 CSTUG